סקולה - לימודי הום סטיילינג ועיצוב | מירי בלבול - אודות
מירי בלבול מעצבת וסטייליסטית.

עיצוב והפקה הן שתי האהבות הגדולות שלי, הזורמות בעורקיי ומניעות אותי בעבודה ובחיים. במהלך השנים האחרונות זכיתי לחבר ביניהן במסגרת עשרות הפקות סטיילינג שעשיתי עבור מגזינים ומוספים נחשבים בתחום העיצוב. ולכן, שירותי ההום סטיילינג או הביזנס סטיילינג שאני מעניקה אינם מסתכמים במתן עצות והמלצות לגבי צבע הוילונות או סידור הרהיטים.  את הכישורים והקשרים שצברתי כמפיקה אני מגייסת לטובת התהליך עד להשלמתו המלאה. אבל לא רק מעיצוב והפקה בלבד אני שואבת את האנרגיה שלי, אלא גם מהמגע עם האנשים, עם החלומות שלהם והתשוקות שלהם. אני מאמינה שלאנשים שונים מתאימים בתים שונים, ולכן לא קיים שטאנץ קבוע והעבודות שלי אינן כפופות לאופנות זמניות או טרנדים חולפים. ההקשבה ללקוחות והיכולת להתחבר לסגנון שלהם ולחלומות שלהם הן אבני היסוד בעבודתי, והן אלה המבטיחות יצירת סביבה נעימה והרמונית, שתהלום את ההעדפות, האהבות והצרכים של בני הבית, ותשקף את האמת הפנימית שלהם ורק שלהם.

אני מאמינה גדולה בקשר ההדוק המתקיים בין סביבת המגורים לאיכות החיים, כמו גם בקלות שבה ניתן לשדרג כל חלל, בכל תקציב ובכל תנאי. למעשה, הזמן הקצוב והתקציב המוגבל הם חבריי הטובים ביותר, וחלק מ"הילדים המועדפים שלי" הם דווקא אותם פרויקטים שנעשו בפרק זמן קצרצר ובתקציב אפסי והיו מאתגרים בכל קנה מידה.

הבלוג הזה נועד לשתף אתכם ולהדגים בפניכם עד כמה קל לעשות שינוי ולחולל קסם באמצעים זמינים ופשוטים. ובעיקר הוא נועד לעורר את החושים ואת ההשראה.

שלכם,

מירי בלבול
מעצבת וסטייליסטית
כרטיס ביקור:

מירי בלבול, בעלת סקולה והמותג מירי בלבול- לימודי סטיילינג: 054-2240555
מעצבת, סטייליסטית ומפיקה של המדור הקבוע "מקיר לקיר", העוסק בפרויקטים של מייק אובר לחללים ומתפרסם במגזין העיצוב היוקרתי "נישה".
אחראית סטיילינג בהפקות מערכתיות ומסחריות גדולות במגזינים ובמוספי עיצוב נחשבים, ביניהם: "גורמה", "את", "סגנון", "זמנים מודרנים", "הארץ".
מרצה בביה"ס לפרסום "עבודי קריאייטיב" במגמת סטיילינג
סטייליסטית ומעצבת הבית של מרכז העיצוב שבחסות האדריכל אילן פיבקו.
יועצת הום סטיילינג ומעצבת בתים, חנויות ומשרדים. בעלת ניסיון בעשרות פרויקטים של עיצוב ושידרוג חללים, בזמן קצוב ובתקציבים מוגבלים.
מחוברת לתעשיית העיצוב – לחברות ולספקים המובילים בתחום, ומבקרת קבועה בתערוכות מקומיות ובינ"ל של לייף סטייל ועיצוב הבית.

יוזמת ומנהלת פרויקט הענק "צו 8 למעצבות" בשיתוף מגזין "נישה" יחד עם 150 מעצבות מכל רחבי  במבצע צוק איתן  – עיצוב חדר במתנה לחייל שחוזר מהקרב.
 
סקולה - מירי בלבול